Ulti Clocks content

Partneri

AEGON
Allianz-Slovenská poisťovňa
Amslico AIG life
AXA
ČSOB poisťovňa
Dexia
GENERALI Slovensko
Kooperativa poisťovňa
Komunálna poisťovňa
L FINANC, a.s.
OTP Garancia poisťovňa
Tatra banka
UNION poisťovňa
UNIQA poisťovňa
WÜSTENROT poisťovňa
 
O spoločnosti Naša história
Naša história Tlač Email

FINSUN s.r.o je popredná slovenská maklérska spoločnosť zaoberajúca sa sprostedkovaním poistenia pre svojich zmluvných partnerov, ktorými su renomované poisťovne na území Slovenskej republiky. Na slovenskom trhu posobí od roku 2004, aj napriek tomuto krátkemu času si získala dôveru mnohých poisťovní, ktoré dodnes zastupuje. Zastupujeme tieto poisťovne: Komunálna poisťovňa, Kooperatíva, Allianz–Slovenská poisčovňa, Uniqa, Česká poisťovňa, Wustenrot, Otp Garancia, Union, Aegon, Amslico Aig, Čsob poisťovňa, QBE. Jediným a výlučným vlastníkom spoločnosti je Ing. Martin BIZUB, ktorý je zároveň aj konateľom firmy a má v poisťovníctve dlhoročnú prax a to od r. 1998, zastával rôzne funkcie v mnohých poisťovniach, čo ho viedlo k založeniu vlastnej firmy

Identifikačné údaje:

  • Obchodné meno: FINSUN s.r.o. Sídlo: Agátová 41, 075 10 Trebišov
  • IČO: 36582131, DIČ: 20218522107
  • Vložka číslo: 15194/V
  • Licencia: NBS: UDK-189/2006/PAGP
  • Deň zápisu: 16.7.2004
  • Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
  • Štatutárny orgán: Ing. Martin B I Z U B - konateľ
  • Základné imanie: 200.000,- Sk (6.638,78 € )
  • Poistenie profesnej zodpovednosti: 1,5 mil. €
  • Pobočky v rámci SR : Trebišov, Košice, Poprad, Martin, Bratislava, Zvolen

Prostredníctvom našich slovenských partnerov je spoločnosť FINSUN s.r.o. zapojená do poisťovacieho trhu. Tieto skúsenosti sú zárukou poskytovania nadštandardných globálnych služieb na domácom aj zahraničnom poistnom trhu, kedy využívame profesionálny, firemný know-how.

Registrácia makléra v NBS FINSUN s.r.o. splnila všetky podmienky dané zákonom o sprostredkovaní poistenia a je registrovaná v Národnej banke Slovenska v súlade so zákonom o sprostredkovaní poistenia a sprostredkovaní zaistenia na základe čoho NBS udelila povolenie na sprostredkovanie poistenia ako poisťovací agent číslo UDK-189/2006/PAGP.

Referencie o najvýznamnejších klientoch – finančných inštitúciách Vzhľadom na to, že sa jedná o informácie veľmi dôverného charakteru a naša spoločnosť je vo vzťahu k našim klientom viazaná mlčanlivosťou o všetkých informáciách, ktoré sme sa pri výkone našej práce dozvedeli vrátane uverejnenia názvov jednotlivých spoločností, nemôžeme Vám takýto zoznam predložiť.

Môžeme Vás však ubezpečiť, že na Slovensku spravujeme popri významných priemyselných celkoch a obchodných organizáciách aj viaceré finančné inštitúcie, majetky štátu, miest a obcí.

 

Anketa

Máte uzatvorené životné poistenie?
 

Návštevnosť

mod_vvisit_counterDnes12
mod_vvisit_counterVčera44
mod_vvisit_counterTento týždeň12
mod_vvisit_counterTento mesiac770
mod_vvisit_counterSpolu174041

Kto je Online

Máme hostí: 2 pripojení